
Jimmy Rosenberg Trio
15 april @ 20:00 - 23:55
€19,5
Jimmy Rosenberg Trio
Het gebeurt niet vaak dat je een door vele critici als echte opvolger van de grote Django Reinhardt betitelde artiest in huis hebt. Noteer zaterdag 15 april maar snel, want dan is het zover: de Nederlandse Gypsy Jazzvirtuoos Jimmy Rosenberg geeft samen met zijn Trio een spetterende performance in het hart van Scheveningen!
De meestergitarist Rosenberg was nog maar acht jaar, toen hij furore maakte als gitarist. Critici toen en nu zien in Jimmy de enige, echte opvolger van Django Reinhardt. Op tienjarige leeftijd trad Jimmy op in de BBC-documentaire Django’s Legacy, waarna de hele wereld kennis maakte met zijn kunsten.
Hij trad op door heel Europa. Van het Concertgebouw tot Djangofestivals in Oslo en Parijs. Een carrière waar iedere muzikant van droomt. Maar in 2004 raakte Rosenberg steeds verder verstrikt in zijn eigen leven, waar muziek niet meer altijd de boventoon voerde. Er moest een tournee worden gecanceld en Jimmy kwam terecht in de schaduwkant van het leven.
Na jaren van stilte pakte hij de gitaar weer op. Meteen waren daar weer lovende kritieken. In 2022 werd hij prompt geboekt als sterspeler op het Jazz Festival in Milaan en keerde hij in de zomer van dat jaar ook terug op het podium van Samois-sur-Seine, het beroemde Django Reinhardt Festival in Frankrijk. Ondertussen stromen de aanvragen van over de hele wereld opnieuw binnen.
Podium Aan Zee is er trots op om deze pure artiest te ontvangen…..
Jimmy Rosenberg Trio
Zaterdag 15 april 2023
Podium Aan Zee, Keizerstraat 58 – Scheveningen
Start show: 20:30 uur
Deuren open: 20:00 uur